cześć! zapraszam was do galerii zdjęć z sesji w wiśle

PLAKAT 30X40, 40X60, 50X70

Plakaty są dostępne w sekcji odbitek – po kliknięciu koszyka na dole macie formaty od 21×30 do 50×70. Plakaty drukujemy na papierze półmatowym (Luster). Plakaty można przymocować do ściany na taśmę lub oprawić w ramę – jeśli będziecie chcieli plakat na gotowo w ramie dajcie znać w komentarzu, podajcie telefon zadzwonimy i ogarniemy temat 😉
Możecie tu wybrać dowolne zdjęcie, choć fajnie będą wyglądały te z dodatkowymi tekstami – jeśli będziecie chcieli swoje teksty na fotce dajcie info w komentarzu do zamówienia – ogarniemy.

zdjęcie na piance

Zdjcie na piance 5mm, Płyty piankowe składają się z trwałej, sztywnej pianki, która występuje jako trzon pomiędzy dwoma powierzchniami papierowymi i posiada matowe wykończenie.

ZDJĘCIE NA PŁÓTNIE

Wydruk na płótnie bawełnianym oprawiony na sosnowe crosno – jak płótno malarskie czy obrazy z ikei – gotowy do powieszenia.
Wydruk jest również widoczny na krawędziach!

KALENDARZ Z TWOIM ZDJĘCIEM

Wydruk na papierze matowym, format 50×70, wybierz czyste zdjęcie bez nałożonych grafik!

ZALOGUJ SIĘ DO GALERII
Ustawienia prywatności
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie zgadzasz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności
Youtube
Zgoda na wyświetlenie zawartości z Youtube
Vimeo
Zgoda na wyświetlenie zawartości z Vimeo
Google Maps
Zgoda na wyświetlenie zawartości z Google