CZEŚĆ! zapraszamy was na tegoroczną edycję minisesji świątecznych!

Planowaliśmy Was zaprosić do studia ale w związku z tym co się wokół dzieje, postawiliśmy na nasz sprawdzony a w tym roku bezpieczniejszy plener i wiecie co? Będzie bajkowo!

POGODA

Sesje realizujemy w lesie, będzie to nasz trzeci rok z rzędu i powiemy Wam w tajemnicy, że pogoda zawsze jest po naszej stronie. Jeśli pogoda postanowi inaczej zaproponujemy Wam alternatywny termin.

JAK SIĘ UBRAĆ?

Ciepło! Sesja jest dość krótka ale pamiętajmy, że jesteśmy na świeżym powietrzu i jest listopad, warto mieć ze sobą czapkę i szalik. Dopiero w niedzielę 29.11 zobaczymy co przyniesie pogoda.
Jakie kolory są porządane? Co zabrać z szafy?
W kadrze poajwi się czerwony maluch, który zapewnia w kadrze sporo świątecznego koloru, poniżej znajdziecie kilka inspiracji, co w tej scenerii spisze się idealnie. Oczywiście kurtki, płaszcze czy inne narzuty są wskazane 😉

LOKALIZACJA

Gdzie się spotkamy?

W tym roku spotkamy się w Rokietnicy na skraju małego lasku. Dokładną lokalizację otrzymacie od nas w mailu potwierdzającym rejestrację.

CZY BĘDĄ GADŻETY?

Każdego roku na sesjach świątecznych zapewnialiśmy masę gadżetów, były czapki, szale, sweterki, butelki z mlekiem. W tym roku kochani, z uwagi na panującą sytuację z tego rezygnujemy. W zamian w lesie będzie stał piękny świąteczny czerwony maluch! Oczywiście możecie zabrać ze sobą Wasze indywidualne drobne gadżety jeśli chcecie …

ILE TRWA SESJA

Kochani Wasza sesja będzie trwała do 30 minut, prosimy byście byli punktualnie. Tego dnia realizujemy kilka sesji i dla każdej rodziny mamy zarezerowany czas.

KIEDY DOSTANIEMY ZDJĘCIA?

Dostęp do galerii, z której będziecie wybierać gotowe zdjęcia otrzymacie w okolicach 10.12, po wybraniu najlepszych ujęć wywołamy je dla Was i powinformujemy o możliwości odbioru.

KIEDY SIĘ ROZLICZAMY?

Podstawowy koszt sesji to 350zł.
W tym roku mamy dla Was dwie wersje:
1. przedpłata (10 ujęć)
2. opłata po sesji (5 ujęć)

 • PAKIET I PRZEDPŁATA
 • 350

  30 MINUT
 • 10 ujęć
 • pliki cyfrowe
 • odbitki 13x18
 • e-kartka
 • PAKIET II OPŁATA PO SESJI
 • 350

  30 MINUT
 • 5 ujęć
 • pliki cyfrowe
 • odbitki 13x18
 • Cool Feature Here
 • Wymagany zadatek potwierdzający rezerwację w kwocie 100zł

Ten rok jest wyjątkowy i cokolwiek byśmy zaplanowali nie mamy 100% gwarancji, że uda nam się te plany zrealizować. Sytuacja zmienia się z dnia na dzień. Doceniamy osoby które nam ufają i opłacają sesje z góry!

Kochani gdyby okazało się, że z przyczyn od nas niezależnych nie będziemy mogli zrealizować sesji 29.11.2020 zaproponujemy Wam alternatywny termin, jeśli i to nie będzie możliwe to wpłacone przez Was środki będzie można wykorzystać na dowolną plenerową sesję rodzinną w sezonie 2021. Wartość takiej sesji to 450zl i 10 ujęć w formie cyfrowej oraz papierowej więc możecie być pewni że nie stracicie. Trzymamy się tego że widzimy się na sesji 29.11 🙂

Rezerwacje przyjmujemy wyłącznie w ramach naszego systemu bookingu.
Aby wykonać rezerwację kliknij w poniższy przycisk. Link przeniesie Was na stronę naszego bookingu gdzie wybierzecie opcję najlepszą dla Was i będziecie mogli dokonać wpłaty.

Ustawienia prywatności
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie zgadzasz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności
Youtube
Zgoda na wyświetlenie zawartości z Youtube
Vimeo
Zgoda na wyświetlenie zawartości z Vimeo
Google Maps
Zgoda na wyświetlenie zawartości z Google