Ślub Magdy i Marcina.

Magdę i Marcina poznaliśmy przy okazji ich sesji zaręczynowej, którą zobaczyć możecie tutaj. I jakże miło nam było, gdy tych dwoje, nieustannie uśmiechniętych ludzi postanowiło, że to my zatrzymamy na zdjęciach ich wyjątkowy dzień. Dzień, który zaczęliśmy od przygotowań w ich domu. Potem była wzruszająca ceremonia ślubna w plenerze. Uściski, gratulacje i tańce do późnej nocy. Wisienką na torcie okazała się pełna emocji sesja ślubna w plenerze. Mamy nadzieję, że oglądając te zdjęcia i wy poczujecie się tak, jakbyście tam z nami byli.


Kasia i Janek czyli zdjęcia pachnące kwiatami.

Kasia i Janek to para, z którą najpierw spotkaliśmy na sesji zaręczynowej w Poznaniu.

Kolejne nasze spotkanie zaczęliśmy od uwiecznienia przygotowań do ich ślubu.

Sama ceremonia ślubna była przepiękna i wzruszająca.

A potem już, jak to na weselach bywa, były tańce, uśmiechy i … sztuczne ognie.

Była sesja zdjęciowa w kwiatach.

I spacer po łące w ciepłych promieniach zachodzącego słońca.

Każdy, choćby najbardziej wyczekiwany, najpiękniejszy dzień, musi dobiec końca. Nasz wspólny dzień zakończył się tak.


Martyna i Hubert – wiosenna sesja zaręczynowa.

Wiosenna sesja zaręczynowa to zawsze feeria barw, dźwięków i ciepłego światła. Kwitnące kwiaty jabłoni, pachnące magnolie i wszechogarniająca zieleń to idealne tło do zdjęć. Trudno nam stwierdzić, co tego dnia było cieplejsze, jasne promienie słońca czy uśmiechy tej dwójki zakochanych w sobie ludzi. Może wam uda się to rozstrzygnąć 🙂 Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z sesji zaręczynowej Martyny i Huberta.


Sesja rocznicowa – Alicja i Marcin.

Niektóre momenty w życiu są absolutnie niepowtarzalne. Jednym z takich momentów jest z całą pewnością ślub. I choć powtórzyć tego dnia się nie da, można co roku celebrować wspomnienia. Każda kolejna rocznica to powód, by jeszcze bardziej doceniać partnera, by z wdzięcznością wtulić się w jego ramiona i z nadzieją czekać na to, co przyniosą kolejne wspólne lata. Każda rocznica może też stać się bodźcem do tego, by tak jak Alicja i Marcin podarować sobie profesjonalną sesję zdjęciową. Mamy pewność, że po latach, przeglądając te zdjęcia, przeniesiecie się w czasie i wróci do was każda z emocji, jaką udało nam się zatrzymać w tych kadrach.


Marika i Wojtek – dlaczego warto zdecydować się na sesję narzeczeńską?

Stało się! Zaręczyliście się i zaczynacie planować ślub. Stres miesza się z ekscytacją. Stoicie przed wyborem fotografa i idealnie byłoby, gdyby fotograf ślubny towarzyszący wam w tym wyjątkowym dniu był kimś, komu ufacie. Ale jak zaufać nieznajomemu? Nie każdy przecież ma wśród bliskich znajomych profesjonalnego fotografa. A jeśli nawet, to zawsze pozostaje wybór zaprosić tą osobę na wesele jako gościa czy zatrudnić jako fotografa. Jak zatem wybrnąć z tej sytuacji? Można tak jak Marika i Wojtek znaleźć fotografa ślubnego i umówić się na sesję narzeczeńską, podczas której łatwiej będzie przełamać pierwsze lody i poznać się bliżej. Po takiej sesji fotograficznej nabierzecie zaufania do osoby fotografującej, przestaniecie się stresować przed obiektywem i będziecie wiedzieli czego się spodziewać na sesji ślubnej. Poza tymi wszystkimi plusami, które wymieniliśmy, zdjęcia z takiej sesji to piękna pamiątka na lata.


Wielki dzień Katarzyny i Fryderyka czyli wesele z historią w tle.

Wesele w pałacu marzy się wielu parom młodym. Katarzyna i Fryderyk mogli to marzenie urzeczywistnić. Pałac w Dolsku był w XIV wieku zamkiem rycerskim, aktualny wygląd i czas świetności to XIX wiek kiedy właścicielem był Thassilo von Tresckow, potem hrabiowie von Voss. Architektami byli Karl-Friedrich Schinkel, potem jego uczeń Ferdinand Neubarth, a park projektował Peter Joseph Lenne.
Mamy zatem wytworne wnętrza, na stołach idealnie dobrane przez plannerkę Agnieszkę Nowak dodatki w kolorach butelkowej zieleni, bieli i złota. Mamy niezwykłej urody Pannę Młodą Katarzynę i przystojnego Pana Młodego Fryderyka, uśmiechniętych gości, ładną pogodę i ogrom miłości. W takich warunkach mogły powstać tylko dobre zdjęcia.
Zresztą, oceńcie sami.
Zapraszamy was do obejrzenia reportażu z wyjątkowego ślubu Kasi i Fryderyka.


Powitanie wiosny. Sesja plenerowa Marty.

Jak powiedział Henry Van Dyke „Pierwszy dzień wiosny to jedno, a pierwszy wiosenny dzień to co innego. Czasami różnica między nimi wynosi nawet miesiąc ”.
Zarówno pierwszy dzień wiosny, jak i pierwszy wiosenny dzień już za nami. To idealny czas na zwiewne sukienki i chodzenie boso po trawie. Na wystawianie twarzy do słońca i pierwsze piegi na nosie. To też najlepsza pora na to, by zaprosić was na fotograficzny spacer, na którym mogą powstać zdjęcia podobne do tych, jakie zrobiliśmy Marcie.

O makijaż i włosy Marty na sesji dbała niezastąpiona Kiuru Visage.


Zimowy plener ślubny – pełna magii sesja ślubna Magdy i Krzysztofa.

– A gdy zima posrebrzy ramy okien?
– Zimą kocham cię jak wesoły ogień.
Blisko przy twoim sercu. Koło niego.
A za oknami śnieg. Wrony na śniegu.— Konstanty Ildefons Gałczyński

Za chwilę wiosna na dobre rozgości się za naszymi oknami. Po zaśnieżonych kadrach zostaną tylko wspomnienia. To dobry moment, by choć na chwilę przenieść się jeszcze myślami w zimową scenerię gór. Niewiele jest par, które z odwagą wybierają na swój ślub zimowe miesiące. A przecież wystarczy użyć wyobraźni, by zobrazować sobie biel gór, oszronione drzewa, płatki śniegu tańczące wokół młodej pary. To wystarczy, by zacząć marzyć o zimowej sesji ślubnej. Przedstawiam wam parę, która przy naszej pomocy to marzenie zrealizowała. Sami zobaczcie, jak śnieżna biel idealnie wpasowała się w suknię Magdy i pięknie podkreśliła garnitur Krzysztofa. I jak bardzo ciepło ich miłości bije z tych tak mroźnych przecież kadrów.Agnieszka i Norbert

Uwielbiamy kiedy słońce pięknie nam poświeci, tak było na sesji Agnieszki i Norberta w trakcie sesji narzeczeńskiej na którą wybralismy się nad jezioro lusowskie.Read More


Ustawienia prywatności
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie zgadzasz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności
Youtube
Zgoda na wyświetlenie zawartości z Youtube
Vimeo
Zgoda na wyświetlenie zawartości z Vimeo
Google Maps
Zgoda na wyświetlenie zawartości z Google