FOTOGRAFIA przedszkolna i SZKOLNA INACZEJ

NATURALNE ZDJĘCIA

To hasło przyświeca nam przy każdym projekcie realizowanym w szkołach i przedszkolach. Zależy nam by Wasze dzieci miały przyjemne w odbiorze zdjęcia z miło wspominanej sesji dlatego na naszych zdjeciach nie znajdziecie drukowanych teł fotograficznych. Naszym tłem jest klasa, boisko i bezpośrednie otoczenie Waszych dzieci.

OFERTA ZDJĘĆ PRZEDSZKOLNYCH i SZKOLNYCH 2021

LOKALIZACJA

Zdjęcia wykonujemy na terenie szkoły/przedszkola. W zależności od pogody i pory roku oferujemy sesje na placu zabaw lub wewnątrz budynku.

Sesja dla jednej grupy uczniów/przedszkolaków trwa około 2h zegarowych.

ZDJĘCIA

W trakcie sesji powstaje od kilku do kilkunastu zdjęć każdego dziecka. Każdy rodzic indywidualnie wybiera kadry dla siebie. Wszystkie odbitki wywołujemy na wysokiej jakości jedwabistym papierze fotograficznym.

ROZLICZENIE

Wszystkie zdjęcia wykonane podczas sesji publikujemy w dedykowanej i zabezpieczonej hasłem galerii internetowej. Rozliczenie następuje bezpośrednio w galerii, nie rozliczamy się poprzez nauczycieli/opiekunów.

PRZEKAZANIE ZDJĘĆ

Zdjęcia przekazujemy do szkoły/przdszkola lub wysyłamy kurierem na wskazany adres zgodnie z Państwa preferencją oznaczoną przy zamówieniu po zebraniu wszystkich zamówień dla danej grupy.

Wariant standardowy

Każdy rodzic indywidualnie wybiera zdjęcia z galerii internetowej i decyduje o finalnej kwocie zamówienia:
 • na koszt każdego zdjęcia składa się koszt ujęcia (praca fotografa, obróbka zdęć) (15zł) i koszt odbitki – uzależniony od wybranego formatu (od 1zł do 9zł) czyli pierwsza sztuka wybranego zdjęcia kosztuje:
  • zdjęcie portretowe – 16zł (10×15), 17zł (13×18), 18zł (15×21), 24zł (21×30)
  • zdjęcie grupowe – 16zł (10×15), 17zł (13×18), 18zł (15×21), 24zł (21×30)
  • zdjęcie koleżeńskie – 16zł (10×15), 17zł (13×18), 18zł (15×21), 24zł (21×30)
  • kolejne odbitki tego samego zdjęcia liczone są tylko według kosztów odbitek 10×15=1zł, 13×18=2zł, 15×21=3zł, 21×30=9zł. Przykład: Zamówienie 3 odbitek jednego wybranego portretu dziecka w formacie 10×15 to 16zł + 1zł + 1zł = 18zł
 • tablo ze zdjęć portretowych z sesji 20×30 – odbitka 40zł
 • komplet zdjęć legitymacyjnych – (4szt) 25zł lub 8 szt (30zł) – konieczność wcześniejszego ustalenia, zdjęcia wykonujemy na białym tle
 • wersja elektroniczna wybranego zdjęcia – 30zł (tylko portrety i zdjęcia koleżeńskie)
 • w galerii można również zakupić zdjęcia na płótnie, kalendarze, mini albumy fotograficzne
Wariant sesji z fotoksiążką dla wychowawcy
Grupa rodziców zamawia książkę/i dla wychowawców w ramach podziękowania na zakończenie roku

FOTOKSIĄŻKA

Sesja z fotoksiążką jest bardzo dobrą opcją np. na zakończenie przedszkola czy szkoły w ramach podziękowania dla wychowawcy.

Oferujemy wykonanie książki z 30 rozkładówkami w formacie 20×20 cm z okładką fotograficzną. W książce umieszczamy zdjęcia wykonane w trakcie sesji z daną grupą. Każde dziecko ma w niej swoją stronę, dodatkowo jest w niej miejsce na dedykację (podziękowanie rodziców) oraz na zdjęcia grupowe i koleżeńskie. W ramach sesji możemy wykonać zdjęcia dzieci z hasłami podziękowań namalowanymi na kartonowych planszach.

   

Koszt sesji wynosi 750zł, w efekcie powstają dwa egzemplarze fotoksiążki. Rozliczenie płatności za sesję następuje w trkacie sesji – gotówką lub w ciągu tygodnia od realizacji przelewem na wskazane konto.

Dodatkowo istnieje możliwość zakupu zdjeć z sesji przez rodziców (portrety, zdjęcia koleżeńskie, grupowe) wg cennika standardowego oraz kopii książek dla rodziców. Przy zakupie kopii książek dla rodziców z tego samego projektu dodruk kolejnych sztuk to koszt 100zł/szt.

W wariancie zakupu powyżej 20 sztuk koszt jednej sztuki wynosi 80zł, koszt sesji w tym wariancie wynosi 300zł.

RODO: w trakcie sesji rodzice podpisują zgodę na przetwarzanie wizerunku dzieci zgodnie z obowiązuącymi wymogami. Bez tej formalności niestety nie możemy zrealizować sesji. 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY I WOLNY TERMIN

KONTAKT
Ustawienia prywatności
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie zgadzasz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności
Youtube
Zgoda na wyświetlenie zawartości z Youtube
Vimeo
Zgoda na wyświetlenie zawartości z Vimeo
Google Maps
Zgoda na wyświetlenie zawartości z Google