Dominika i Kuba! Na spotkanie z tą dwójką czekaliśmy od początku sezonu, po naszym pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy, że kadry które złapiemy będą wyjątkowe (wiem, że zawsze podkreślamy, że każdy reportaż jest wyjątkowy, ale ten jest wyjątkowy wyjątkowy ;). Do publikacji tego materiału (choć jest niesamowity i ciężko nam od niego oderwać oczy!) zbieraliśmy się bardzo długo, wynika to z tego, że powstały tam setki ujęć i mieliśmy konkretną zagwozdkę co Wam pokazać – udało się! Poniżej prezentujemy nasze ulubione kadry tej niesamowitej pary. Dominika i Kuba przed obiektywem czuli się jak ryba w wodzie (choć mówią, że nie lubią). Na sesję narzeczeńską wybraliśmy poznańską Palmiarnię.  

Było magicznie! Po wyjściu z palmiarni przyłapał nas deszcz i tylko Ci, którzy byli przed naszym obiektywem wiedzą co się wtedy dzieje! Zresztą sprawdźcie sami bo się rozpisuję 😉

Ale wracając do wyjątkowości i samego dnia ślubu Dominiki i Kuby to przygotowania, ceremonia i wesele osadzone były w urokliwym Dworze Niemierzyce – polecamy!  Klimat tego miejsca na długo zostanie w naszej pamięci. Podczas przygotowań mieliśmy sporo czasu na zdjęcia, myślę, że ten spokój widać na zdjęciach. Znaleźliśmy też chwilę na krótką sesję w pobliskim ogrodzie. Zabawa była wyśmienita. Po weselu przyszedł czas na sesję plenerową, wybraliśmy się do lasu, w którym często gościmy jednak każda sesja w tym miejscu jest inna, miejsce to potrafi zaskoczyć. A nasza para, po prostu wspaniała!!! Przyjemnego oglądania!