Pomysły na prezent
Poniżej prezentujemy naszą garść pomysłów na FotoPrezenty, jeśli wybierzecie dla siebie coś z tej listy napiszcie do nas a powiemy Wam w jaki sposób można zamówić wybrane produkty.

 

1

FotoKalendarz

Personalizowany FotoKalendarz wypełniony jest zdjęciami Twoich najbliższych, ważnymi dla Ciebie datami i jest uniwersalnym prezentem dobrym na każdą okazję. Dla dziadków nie ma lepszego prezentu niż zdjęcia ich kochanych wnuków, które mogą podziwiać cały rok.

Personalizowany FotoKalendarz drukowany jest na satynowym papierze o gramaturze 160 g/m2. Standardowo ma trzynaście kart – po jednej na każdy miesiąc oraz okładkę. Wszystkie połączone ze sobą za pomocą sprężyny z zawieszką. FotoKalendarz jest pionowy o wymiarach 45×32 cm (A3). Jedną z jego zalet jest możliwość wyboru miesiąca, od którego zaczyna się Twój FotoKalendarz.

Cena kalendarza 49 zł. Nie musisz martwić się o projekt – my przygotujemy go dla Ciebie.

Szablony do wyboru.

Nazwa szablonu wskazuje temat przewodni kalendarza, pokazana jest tylko jedna przykładowa strona. Przed wydrukowaniem przesyłamy podgląd projektu do zaakceptowania.

kalendarze-rodzaje

 

4Voucher

Voucher na sesję zdjęciową to świetny pomysł na prezent dla bliskich Wam osób. Sesja dziecięca lub rodzinna na pewno ucieszy każdego kto dostanie ją w prezencie pod choinkę. Zdjęcia są bezcenną pamiątką na lata a oglądanie albumów rodzinnych jeszcze nigdy nikomu się nie znudziło. To od Was zależy na jaką kwotę będzie voucher, skontaktuj się z nami a przygotujemy voucher odpowiedni dla Twoich potrzeb!

5

ALBUM HARMONIJKA

Mały, wąski, zgrabny album – idealny do postawienia na biurku albo który zawsze można mieć przy sobie. Doskonały prezent dla dziadków! Album pomieści 10 zdjęć o rozmiarach 13×18 cm. Zdjęcia są wklejane na czarne karty (mogą być poziome lub pionowe). Okładka jest gładka wykonana z wysokiej jakości grubego materiału i ma fakturę płótna, główną jego ozdobą jest przewiązywana z przodu satynowa tasiemka. Wymiary albumu: 15,5×19 cm dostępne kolory: granatowy i czerwony. Koszt albumu wraz z odbitkami: 100 zł. Wystarczy, że prześlesz nam zdjęcia a otrzymasz gotowy album!

album_007harmjonijka_003

FotoAlbum 

FotoAlbum jest alternatywą dla osób przywiązujących wagę do nowoczesnej formy Fotoalbum składa się z rozkładówek czyli dwóch naświetlanych na płasko stron połączone ze sobą nowatorską techniką termointroligatorską. Strony w fotoksiążce są naświetlane na prawdziwym papierze fotograficznym.  Każda rozkładówka leży płasko, umożliwia projektowanie przez środek rozkładówki. Cena za 10 rozkładówek 220 zł.

fotoalbum_101

fotoalbum_104fotoalbum_100