Pomysły na prezent
Poniżej prezentujemy naszą garść pomysłów na FotoPrezenty, jeśli wybierzecie dla siebie coś z tej listy napiszcie do nas a powiemy Wam w jaki sposób można zamówić wybrane produkty.

2

1. FotoDeseczki

FotoDeseczki to miła odmiana dla tradycyjnych odbitek oprawionych w ramki. Są one wykonane z ogromną starannością i w 100% ręcznie. Odpowiednio dobrana rozmiarem i grubością deska zostaje wyszlifowana, a jej zaokrąglone krawędzie wydobywają głębię obrazu i dodają uroku.

Twoje zdjęcie zostaje przeniesione na deskę o grubości 18 mm – to pozwala na postawienie zdjęcia bez specjalnych podpórek. Mniejsze rozmiary FotoDeseczek doskonale prezentują się na biurkach czy półkach, natomiast większe upiększą ściany w domu.

Wasze zdjęcia mogą zostać wydrukowane na wysokiej jakości odbitce (FotoDeseczka Premium) lub na wysokiej jakości płótnie bawełnianym (FotoDeseczka Canvas). Każda FotoDeseczka – ze względu na fakt, że wykorzystujemy wyłącznie naturalne drewno, a przy tym pracujemy nad nim ręcznie – jest całkowicie niepowtarzalna.

produkty_009produkty_011

produkty_014

 

 

 

 

 

Dostępne rozmiary i ceny przedstawione są w tabeli. Istnieje możliwość wykonania zdjęcia na desce o innym wymiarze oraz wykonania projektu kolażu na ścianę. Proszę pamiętać, że na ostateczny efekt wpływ będzie miała jakość przesłanego zdjęcia.

2016-11-21-22_03_30-fotodeseczki-foto-warsztat

FotoDeseczki są idealnym prezentem na każdą okazję i niezwykłą pamiątką!

 

 

1

2. FotoKalendarz

Personalizowany FotoKalendarz wypełniony jest zdjęciami Twoich najbliższych, ważnymi dla Ciebie datami i jest uniwersalnym prezentem dobrym na każdą okazję. Dla dziadków nie ma lepszego prezentu niż zdjęcia ich kochanych wnuków, które mogą podziwiać cały rok.

Personalizowany FotoKalendarz drukowany jest na satynowym papierze o gramaturze 160 g/m2. Standardowo ma trzynaście kart – po jednej na każdy miesiąc oraz okładkę. Wszystkie połączone ze sobą za pomocą sprężyny z zawieszką. FotoKalendarz jest pionowy o wymiarach 45×32 cm (A3). Jedną z jego zalet jest możliwość wyboru miesiąca, od którego zaczyna się Twój FotoKalendarz.

Cena kalendarza 49 zł a dla osób, które były u nas na sesji specjalna cena 39 zł. Nie musisz martwić się o projekt – my przygotujemy go dla Ciebie.

Szablony do wyboru.

Nazwa szablonu wskazuje temat przewodni kalendarza, pokazana jest tylko jedna przykładowa strona. Przed wydrukowaniem przesyłamy podgląd projektu do zaakceptowania.

kalendarze-rodzaje

 

4

3.Voucher

Voucher na sesję zdjęciową to świetny pomysł na prezent dla bliskich Wam osób. Sesja dziecięca lub rodzinna na pewno ucieszy każdego kto dostanie ją w prezencie pod choinkę. Zdjęcia są bezcenną pamiątką na lata a oglądanie albumów rodzinnych jeszcze nigdy nikomu się nie znudziło. To od Was zależy na jaką kwotę będzie voucher, skontaktuj się z nami a przygotujemy voucher odpowiedni dla Twoich potrzeb!

5

4. ALBUM HARMONIJKA

Mały, wąski, zgrabny album – idealny do postawienia na biurku albo który zawsze można mieć przy sobie. Doskonały prezent dla dziadków! Album pomieści 10 zdjęć o rozmiarach 13×18 cm. Zdjęcia są wklejane na czarne karty (mogą być poziome lub pionowe). Okładka jest gładka wykonana z wysokiej jakości grubego materiału i ma fakturę płótna, główną jego ozdobą jest przewiązywana z przodu satynowa tasiemka. Wymiary albumu: 15,5×19 cm dostępne kolory: granatowy i czerwony. Koszt albumu wraz z odbitkami: 100 zł. Wystarczy, że prześlesz nam zdjęcia a otrzymasz gotowy album!

album_007harmjonijka_003

 

 

 

tripleks_004

5. FotoTripleks

To alternatywa dla ramki ze zdjęciem. Produkt wykonany jest z eko-skóry, na której naklejone są trzy plansze z twardej, białej płytki. Na każdej planszy jest naświetlone zdjęcie. FotoTripleks będzie się pięknie prezentował na półce, kominku czy regale obdarowanej osoby. Rozmiar to 15x15cm (każdy element). Cena 100 zł.

tripleks_001

tripleks_003

 

 

 

 

 

 

 

 

3

6.MiniAlbum

Podręczny, torebkowy rozmiar, który uwielbiają Panny Młode! Okładka wykonania z wysokiej jakości materiału. W środku znajdują się  36 białych kart poprzekładanych pergaminem. Wymiary albumu: 22×16 cm. Album pomieści 36 zdjęć o wielkości 13×18 cm lub 10×15 cm.  Ze względu na  charakter albumu, najlepiej sprawdzają się zdjęcia poziome. Koszty albumu ze zdjęciami 10×15 cm: 249 zł;  album ze zdjęciami 13×18 cm: 299 zł.

album_003

7. FotoAlbum 

FotoAlbum jest alternatywą dla osób przywiązujących wagę do nowoczesnej formy Fotoalbum składa się z rozkładówek czyli dwóch naświetlanych na płasko stron połączone ze sobą nowatorską techniką termointroligatorską. Strony w fotoksiążce są naświetlane na prawdziwym papierze fotograficznym.  Każda rozkładówka leży płasko, umożliwia projektowanie przez środek rozkładówki. Cena za 10 rozkładówek 220 zł.

fotoalbum_101

fotoalbum_104fotoalbum_100