MÓWIĄ O NAS

Mieliśmy przyjemność poznać Grzegorza Niklasa podczas dwóch naszych ślubów - cywilnego i kościelnego. Największe wrażenie wywarł na nas jego profesjonalizm i pomysłowość. Na pierwszy rzut oka było widać, że swoją pracę traktuje jako pasję, której poświęca całego siebie. Grzegorzowi można w pełni zaufać i można być pewnym ze zdjęcia, które wybierze będą w pełni odzwierciedlały najważniejsze chwile. Grzegorz Niklas FOTO posiada bogatą ofertę, którą dostosowuje do potrzeb klientów i jest otwarty na wszelkie sugestie. Z czystym sumieniem polecamy Grzegorza. Satysfakcja gwarantowana!

Joanna&Artur

Zdecydowanie polecam fantastyczny zespół Grzegorz Niklas Foto! Jesteśmy związani współpracą zawodową, Grzegorz wykonuje dla naszej odzieżowej marki profesjonalne sesje. Korzyści ze współpracy z GNF są bardzo wyraźne: niesamowite wprost zaangażowanie; pomysłowość; rzetelność i terminowość pracy powoduje, że jesteśmy spokojni o ten etap wprowadzania nowych produktów na rynek! Gdy wszystko inne może zawieść po drodze – GNF nie zawiedzie nigdy! Jeśli dołożyć do tego wspaniałe wyczucie chwili, idealne chwytanie momentów i wydobywanie najpiękniejszych emocji (które w przypadku marki Smallbig są najważniejsze), to mamy zestaw idealny do efektywnej i trwałej współpracy. Wszystkim szukających osób godnych zaufania, a jednocześnie posiadających artystyczny polot, pomysł i umiejętności, no i cudowne podejście do dzieci – zdecydowanie polecam Grzegorz Niklas Foto

Small Big

Kiedy zobaczyłam po raz pierwszy zdjęcia Grześka, od razu mnie urzekły. Ten pomysł - to coś... nic dziwnego, Grzegorz jak się za coś bierze, to w pełni profesjonalnie. Urzekły mnie oryginalne pomysły, pełne zaangażowanie i poświęcenie, no i oczywiście ujęcie momentu. Każda z naszych sesji była dla nas świetną zabawą i zaowocowała wspaniałymi kadrami - super pamiątkami rodzinnymi!

Marta Dąbrowska