Album w jeden dzień

Przełamaliśmy barierę czasu – pierwsze zdjęcia z reportażu ślubnego przekazujemy już podczas zabawy weselnej – w albumie!

Najpiękniejsze i jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu z całą pewnością musi zostać uwiecznione na fotografiach. To one będą wzruszać i skłaniać do wspomnień już na zawsze… Ale na dobre rzeczy wcale nie trzeba czekać!

Zespół GNF znalazł i wielokrotnie już sprawdził sposób na to, by tuż po oczepinach, już po północy wręczyć  Młodym Małżonkom ich album ślubny. To zawsze magiczny moment. Wy możecie od razu zobaczyć Wasze święto w oku obiektywu, a Wasi goście, wśród śmiechów znaleźć siebie na fotografii albo złożyć podpis na pamiątkowej, czystej karcie albumu. To prawdziwe fajerwerki emocji, które… także zostaną uwiecznione w pełnym reportażu ślubnym.

To nie żart, ani nie sztuczka z polaroidem. Naprawdę możecie dostać swój pierwszy, prawdziwy i profesjonalnie przygotowany album ślubny już po północy na weselu. Pracujemy w dwójkę więc album wykonujemy bez uszczerbku na Waszym reportażu.

Album mieści 36 kart przekładanych pergaminem, ma wymiary 22×16 cm i mieści 35 zdjęć w formacie  15×10 cm, a jego okładka wykonana jest z wysokiej jakości tkaniny. Jest w całości przygotowany ręcznie i w niczym nie ustępuje albumom, na które trzeba poczekać kilka tygodni. Zawiera fotografie z przygotowań, ceremonii, pierwszego tańca Pary Młodej i pierwszych tańców gości weselnych. W sam raz, by już od następnego dnia móc nosić go w torebce i pokazywać wszystkim wypytującym o Wasz ślub.

Ale to nie koniec. Wiemy,  jak czas dłuży się w oczekiwaniu na wszystkie pamiątkowe zdjęcia. Dlatego pełna galeria profesjonalnie przygotowanego reportażu ślubnego będzie dla Was gotowa już w dwa tygodnie.

A tak to wygląda w praktyce:

4. Zabawa_logo_263

3_303

3_298

album w jeden dzień

Album w trakcie wesela

 

Album w trakcie wesela

album w jeden dzień

 

Sprawdźcie jakiej jakości zdjęcia zostały wyklejone w jednym z naszych albumów:

Album w trakcie zabawy weselnej Pauliny i Adriana